אודותינו

משרד עורכי הדין מילמן כץ ושות' הינו משרד בוטיק מוביל בתחום הפרויקטים, התשתיות, התעשייה, האנרגיה והבנייה. המשרד מעניק ליווי משפטי מקיף לפרויקטים ייחודיים בישראל וברחבי העולם, בדגש על שווקים מתפתחים במדינות מזרח אירופה.

כחלק מהתנהלותו השוטפת, מנהל המשרד קשרי עבודה יומיומיים עם תאגידים, יזמים, אנשי עסקים וגורמי ממשל במדינות היעד.

המשרד מלווה תאגידים גדולים ומובילים במשק הישראלי בהם קבוצת ברן על החברות הבנות שלה, נצבא החזקות 1995 בע"מ, תוסף קומפאונדס ועוד, כל זאת בהקמת פרויקטים מקומיים ובינלאומיים, החל משלב היוזמה העסקית, דרך ליווי בתהליכי המכרז והסגירה הפיננסית, וכלה בהקמת הפרויקט לצד ליווי בתקופת ההפעלה השוטפת.

בין היתר, המשרד פעיל בנושאי ניהול וליווי פרויקטים בינלאומיים בהיקפים כלכליים משמעותיים, ליווי עסקאות נדל"ן מורכבות, מכרזים רחבי היקף, ליווי חברות ומיזמים עסקיים וניהול סכסוכים מסחריים מורכבים.

על מנת לסייע ללקוחות המשרד בהגשמת יעדיהם העסקיים, אימצו שותפי המשרד גישה כלכלית-מסחרית מכוונת תוצאה, הדוגלת בסגירת עסקאות מורכבות אלו תוך עמידה דווקנית על האינטרסים הברורים של הלקוח, והבחנה בין העיקר לטפל, גישה המאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות ובזמן.

במסגרת פעילותו הנרחבת צבר המשרד ניסיון עשיר בהקמת פרויקטים בתחום האנרגיה והתשתיות, בייחוד בישראל ובמדינות חבר העמים לשעבר.

הצלחות המשרד בליווי פרויקטים מורכבים אלה נזקפות לזכות הקפדתם הגבוהה של השותפים על הפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט, ראייה הוליסטית של צרכי הפרויקט הכוללת בחינה מעמיקה של ההיבטים העסקיים בו לצד היבטים משפטיים, וכן היכרות עמוקה ומעמיקה עם מגמות השווקים המקומיים במדינות היעד.

בתוך פעילות נרחבת זו, צברו שותפי המשרד ניסיון רב בהתנהלות מול רשויות וגופים סטטוריים ורגולטוריים במדינות שונות, בניהול שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין, יועצי מס ורואי חשבון מקומיים, ניהול התקשרויות ופעילות מול ספקי ידע וטכנולוגיה כמו גם קבלנים מקומיים, ויצירת קשרים עסקיים יקרי ערך עם גורמי מפתח.

ניסיון רב זה לצד קשרים ומערכת היכרויות מבוססת וענפה אלה מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם ומהווים חלק אינטגראלי מהצלחת הפרויקטים אותם המשרד מלווה.

משרד עורכי הדין מילמן כץ ושות' דוגל במדיניות השמה את הלקוח במרכז האלומה, ופועל מתוך הבנה והכרה עמוקה כאשר צרכיו של הלקוח בראש מעייניו, ותוך יצירת הייצוג המשפטי ההולם והמיוחד עבור כל מקרה ומקרה כגורם מסייע להצלחת העסקה ("deal maker").

שותפי המשרד, אשר כיהנו בעבר כיועצים משפטיים בכירים בחברת פרויקטים בינלאומית מובילה, מורגלים בהסתכלות הבוחנת לעומק את צרכי הלקוח אל מול ההיבטים המסחריים, העסקיים והכלכליים של העסקה.

שותפי המשרד ניחנים בחשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה לצד שימוש בכלים משפטיים מותאמים על מנת להגשים את מטרותיהם העסקיות של לקוחותיהם.

Top