פגוש את הצוות שלנו

עו"ד ודים מילמן

עו"ד ונוטריון ודים מילמן הינו שותף מייסד במשרדנו
vadim_1

ודים מתמחה בליווי פרויקטים מורכבים בקשת רחבה של תחומים בישראל ובזירה הבינלאומית, בדגש על במדינות חבר העמים לשעבר. המומחיות הייחודית של ודים בליווי פרויקטים מורכבים במדינות אלו נשענת על ניסיון נרחב בליווי פרויקטים מסוג זה, במגוון תחומים לרבות  תחום האנרגיה, התשתיות התעשייה והבנייה.

הליווי המשפטי שמעניק ודים ללקוחותיו בהיבט זה הינו הוליסטי, ומקיף את כל שלבי הפרויקט, החל משלב הייזום, דרך ניהול מו"מ עם בעלי הקרקע, יצירת הסכמים עם מוסדות מממנים, ספקי טכנולוגיה, רכש, קבלנים מבצעים וכלה בהשגת אישורי הפעלה של מתקנים מוכנים. היכרותו המעמיקה של ודים את עולם הפרויקטים מעניקה ללקוחותיו את החופש המקצועי ליזום פרויקטים מורכבים תוך ביטחון בהצלחתם.

במהלך עבודתו בזירה הבינלאומית, רכש ודים היכרות מעמיקה עם הדין הזר, הרגולציה והצרכים המשפטיים במדינות רבות, וזאת במקביל לביסוס קשרי עבודה ושיתוף פעולה הדוקים עם משרדי עורכי דין וראיית חשבון מובילים ברחבי העולם. בקיאות זו מאפשרת ליווי יעיל ובטוח ללקוחות המשרד בסביבה עסקית ומשפטית לא מוכרת.

נוסף על פעילות זו, ודים מתמחה גם בתחום המסחרי, ומלווה חברות ישראליות בדיני חברות, ניירות הערך, שוק ההון, דיני עבודה ועסקאות נדל"ן. במסגרת התמחות זו, מלווה ודים חברות ציבוריות ופרטיות בייעוץ שוטף, לצד ייצוג אד-הוק במקרים של עסקאות מיוחדות, משברים מתהווים וסכסוכים עסקיים. היכרותו המעמיקה של ודים עם העולם העסקי, הבנתו המעמיקה את השיקולים השונים העומדים בבסיס ניהולו של עסק והידע המשפטי הרב אותו צבר בנושא, מעניקים ללקוחותיו ערך רב ומאפשרים להם ייצוג משפטי מקצועי, ייחודי ומנוסה המכוון להגשמת מטרות הלקוח.

שנות פעילותו הרבות של ודים בזירה המקצועית הקנו לו ידע רב-תחומי, המאפשר לו להעניק ייעוץ מותאם אישית למנעד רחב של פרויקטים, עסקאות וחברות. בין היתר, לודים היכרות מעמיקה עם תחום הפרמצבטיקה בישראל ובעולם ובתחום הבוררות הבינלאומית על פי כללי המוסד לבוררות בינלאומית (ה-ICC).

את דרכו המקצועית החל ודים במשרד יגאל ארנון ושות', לאחריו עבר לעבוד במשרד סאמט שטייניץ הרינג גורמן ושות'. לאחר מכן, כיהן ודים כיועץ משפטי In-House בחברת ברן בינוי ותשתיות בע"מ, אשר משמשת כזרוע ביצוע הפרויקטים במדינות חבר העמים לשעבר של קבוצת ברן בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

השכלה:

  • LL.B במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (2006).
  • B.Sc במדעי החיים (ביולוגיה) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (1996).

 חברות בלשכת עורכי דין:

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.

שפות:

רוסית, אנגלית, אוקראינית, ועברית.

יצירת קשר:

טלפון: 972-52-6214149

דוא"ל: vadim@mk-lawfirm.co.il

Top