ליווי קבלנים, מזמיני עבודה ויזמים בביצוע פרויקטים ובהליכים משפטיים

מתוקף התמחות משרדנו בליווי פרויקטים, משרדנו מייצג את לקוחותיו השונים בהתמודדויות הרבות והמגוונות הכרוכות בביצוע פרויקטים, לרבות בסוגיות עם התמשכות הפרויקט, שינויים ותוספות, מצבים של Dead Lock (מבוי סתום) ובעוד מגוון רחב של בעיות שעלולות לצוץ במהלך הפרויקט.

מדיניות משרדנו היא ייצוג הלקוח במהלך הפרויקט והתארגנותו המשפטית לסיום הפרויקט והחשבון הסופי, מתוך הבנה (על בסיס ניסיון רב שנים) כי מוכנות לשלב זה תמנע ברמת סבירות ממשית הגעה להליך משפטי.

הצלחת הפרויקט נמדדת בין היתר בעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ובעלות שסוכמה, כמו גם ביכולת להתמודד (משפטית והנדסית) עם שינויים ותוספות.

ליווי משפטי על ידי יועץ משפטי בעל ניסיון ובקיאות בפרויקטים הנדסיים מורכבים הינו קריטי ובעל חשיבות מכרעת לגבי הפרויקט, עלותו ותוצריו.

למשרדנו ניסיון וידע משפטי רב שנים ומגוון בליווי פרויקטיים הנדסיים מורכבים בתחומי התשתיות, התעשיה והאנרגיה. ניסיון וידע אלה מאפשרים לנו להקטין עבור הלקוח את הסיכונים שבפרויקט, או במילים אחרות – לצמצם ככל הניתן את ה"מוקשים" וה"מלכודות" החוזרים על עצמם בפרויקטים הנדסיים ועלולים לאיים על הצלחתו.

בנוסף משרדנו מייצג קבלנים ומזמיני עבודות מובילים במשק בהליכים משפטיים הקשורים בפרויקטים, לרבות תביעות כספיות, צווי מניעה, צווי עשה, הליכי בוררות ועוד.

ההבנה והניסיון יוצאי הדופן של משרדנו בפרויקטים הנדסיים, כמו גם היכולות והניסיון בליטיגציה מסחרית, מאפשרים למשרדנו לייצג לקוחותיו בהליכים משפטיים בהצלחה רבה תוך חתירה לתוצאה הרצויה ביותר עבור הלקוח בכל נקודת זמן.

Top